Team


Helma Kaptein staand
Helma Kaptein, Directeur
kaptein@generade.nl
071 5188 880
Helma Kaptein


Profiel pic MBMargot Barreveld, Officemanager
info@generade.nl
071 5188 886
Margot Barreveld


YOUDID-LU-Christiaan Henkel-1711Christiaan Henkel, Onderzoeker Bio-informatica
henkel@generade.nl
06 19614547
Christiaan Henkel


PetertaschnerPeter Taschner, Lector Genome-based Health
taschner@generade.nl
06 21863855


willem@2xWillem van Leeuwen, Lector Innovatieve Moleculaire Diagnostiek
vanleeuwen@generade.nl
06 48133985
Willem van Leeuwen


Barbara Gravendeel, Lector Biodiversiteit
gravendeel@generade.nl
06 52781684
www.naturalis.nl


Walter staandWalter Zuijderduin, Grants and Research Alliance Advisor
zuijderduin@Generade.nl
06 48134021
Walter Zuijderduin


Chantal_OR_Chantal Terstegen, Programmamanager
terstegen@generade.nl
06 52781689
Chantal Terstegen

Roel Schelland, Business Development Specialist
schelland@generade.nl
06 48133790
Roel Schelland


Floyd Wittink, Projectspecialist
 wittink@generade.nl
 06 11585716


Wouter Suring, Bio-Informaticus
suring.w@generade.nl
06 25709782
Wouter Suring

Hilda van Mourik, Bio-Informaticus
vanmourik@generade.nl
06 44177554
Hilda van Mourik

Danny Dukers, Onderwijsmanager Biologie & Medisch Laboratoriumonderzoek
dukers.d@hsleiden.nl 
06 48133907
Danny Dukers